محل تبلیغات شما

خیلی وقت است که دیگر سراغ فیلم های اکشن نمیروم، بیشتر فیلم هایی که نگاه میکنم فیلم های درام هستند و خانوادگی. اما من برای بتمن های نولان همیشه وقت دارم که یک جا بشینم و آنها را تماشا کنم. در کنار بتمن های نولان برایم مرد عنکبوتی چیز دیگریست. چرا که اولین فیلم ابر قهرمانی که دیدم، فیلم مرد عنکبوتی بود. دقیقا دوم دبستان بودم یا سوم دبستان که فیلمش را دیدم نمیتوانستم از فکرش دربیایم. اما حالا بعد از تمام شدن سه قسمت اولیه دیگر به سراغش نرفتم تا اینکه تمجید های این فیلم را خواندم.

"مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی" عنوان سری انیمیشنی جدید مرد عنکبوتی است که به کارگردانی : باب پرسیچی، پیتر رمزی، رودنی روثمن و نویسندگی فیل لرد نوشته شده است. این انیمیشن جایزه بفتا، گلدن گلوب و همچنین جایزه اسکار را از آن خود کرده است. و در کنار اینها منتقدین و همچنین بیننده این انیمشین را بسیار مورد تمجید قرار داده اند. به طوری که در سایت روتن تومیتز نمره 97 و متاکریتیک 87 و همچنین در سایت IMDb نمره بسیار خوب 8.7 را از آن خود کرده است.

+لطفا ادامه مطلب را بخوانید.

یادداشتی بر فیلم "خشم و هیاهو"

یادداشتی بر فیلم "بوسیدن روی ماه"

یادداشتی بر سریال "چرنوبیل"

عنکبوتی ,فیلم ,های ,مرد ,نولان ,تمجید ,مرد عنکبوتی ,و همچنین ,را از ,در کنار ,در سایت ,درون دنیای عنکبوتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تعمیرات تخصصی اسکرابر های صنعتی